PK30 BIOPUSSI 50X70 12MY 30L
3,27 €
Biopussi 50×70 12my 30L, 1 kpl=30 pussia 30 litran biopussit biojätteen ekologiseen keräämiseen ja kompostointiin. Yhdessä rullassa on 30 biojätepussia. Biopussit on valmistettu kasvitärkkelyspohjautuvista raaka-aineista. Tuote on täysin biohajoava ja maatuu kokonaan hyvin toimivassa kompostissa. Pussin koko on 50 x 70 cm ja vahvuus 12 my. 1 kpl=30 pussia
Määrä pakkauksessa: 1
Varastossa
Tuotetunnus (SKU):
000000000012676687
Osastot: Hygienia- ja siivoustarvikkeet, Jätesäkit, Jätteiden käsittely
Shipping & Delivery
Tutustu myös
TASKI WC-HARJASETTI
5,73 €
TORK PREMIUM ILMANRAIKASTIN HEDELMÄ
142,77 €
DURABIN 60 L JÄTEASTIAN KANSI MUSTA
13,04 €
KIILTO SANITOP SAN. PUHDISTUSAINE 1L
11,44 €
Kiilto Sanitop saniteettitilojen puhdistusaine 1L Natura-sarjaan kuuluva Kiilto Sanitop sopii happamia aineita sietävien pintojen, kuten kaakelien, saniteettiposliinin ja ruostumattoman teräksen puhdistukseen ja saostumien estoon ja poistoon kosteissa tiloissa. Puhdistusaine soveltuu myös käsittelemättömien puupintojen kuten saunanlauteiden puhdistukseen. Ruostumattoman teräksenkin kirkastava Kiilto Sanitop ei vahingoita saumausaineita, ja sitä voidaan käyttää päivittäin. Uusiutuvista ja biohajoavista raaka-aineista valmistettu, hajusteeton ja väriaineeton tuote on Joutsenmerkitty ja Allergia-, iho- ja astmaliiton hyväksymä. Kiilto Sanitop saniteettitilojen puhdistusaine kuuluu Kiillon Natura -tuotesarjaan, joka on valmistettu kasvipohjaisista raaka- aineista. pH 4,5. Myyntierä: 1 / 6.
ERISAN SOAP PESUNESTE 1L
13,00 €
Erisan Pro Soap pesuneste 1L Ammattikäyttöön kehitetty Erisan Pro Soap -nestesaippua sopii toistuvaan käsien ja koko vartalon pesuun. Väritön ja tuoksuton pesuneste on tehokas, mutta samalla hellävarainen iholle. Nesteen sisältämä glyseroli ehkäisee ihon kuivumista. Dispenser-järjestelmä on hygieeninen, suljettu annostelujärjestelmä, jossa annostelupumppu estää korvausilman sekä mikrobien pääsyn pakkaukseen. Teline koodilla 5.709.957. pH 5,5. Myyntierä: 1 / 6.
KIILTO UNIDROP YLEISPUHDISTUSAINE 1L
13,70 €
Kiilto Unidrop yleispuhdistusaine 1L Kiilto Unidrop on neutraali yleispuhdistusainetiiviste kaikkien vettä sietävien pintojen puhdistukseen. Matalavaahtoinen tiiviste sopii sekä käsi- että konemenetelmiin. Monipuolisen pesuaineen annostusta muuttamalla voidaan poistaa erittäin pinttynytkin lika. Soveltuvia käyttökohteita ovat esimerkiksi astioiden käsinpesu, siivoustekstiilien ja moppien pesu, ja tussitaulujen puhdistaminen. Joutsenmerkityn tuotteen kaikki ainesosat ovat peräisin uusiutuvista luonnonvaroista. Aine ei sisällä väri- eikä säilöntäaineita. Kiilto Unidrop yleispuhdistusaine kuuluu Kiillon Natura -tuotesarjaan, joka on valmistettu kasvipohjaisista raaka-aineista. Ph 9. Myyntierä: 1 / 6.
ECOVER ASTIANPESUAINE SITRUUNA 1L
4,19 €
SUN HUUHTELUKIRKASTE 500ML
5,27 €