Hoitopöydän suojapaperi harmaa 50cmx200m, 1 kpl=2 rullaa
40,93 €
Määrä pakkauksessa: [acf field="maara"]
Varastossa
Tuotetunnus (SKU):
000000000015517917
Osastot: ANNOSTELIJAT & MUUT TARVIKKE, Hygienia- ja siivoustarvikkeet, Pesuhuonetarvikkeet & hygienia, Wc-paperit
Shipping & Delivery
Tutustu myös
Durabin kansi 90L jäteastiaan musta
16,99 €
Kiilto ilmanraikastaja meri 200ml
7,81 €
Kiilto ilmanraikastaja meri 200ml Kiilto Air Freshener -ilmanraikastaja raikastaa huoneilman nopeasti ja tehokkaasti. Kuivaspray raikastaa myös tekstiilit tahraamatta ja neutraloi ylimääräisiä hajuja. Ilmanraikastaja tehoaa myös tupakansavuun ja ruuan tuoksuun, ja voit suihkuttaa sitä suoraan mattoihin, verhoihin ja muihin tekstiileihin 30-40 cm päästä. Tuoksu: meri. Myyntierä: 1 / 10.
Kiilto Sanitop saniteettitilojen puhdistusaine 1L
10,95 €
Kiilto Sanitop saniteettitilojen puhdistusaine 1L Natura-sarjaan kuuluva Kiilto Sanitop sopii happamia aineita sietävien pintojen, kuten kaakelien, saniteettiposliinin ja ruostumattoman teräksen puhdistukseen ja saostumien estoon ja poistoon kosteissa tiloissa. Puhdistusaine soveltuu myös käsittelemättömien puupintojen kuten saunanlauteiden puhdistukseen. Ruostumattoman teräksenkin kirkastava Kiilto Sanitop ei vahingoita saumausaineita, ja sitä voidaan käyttää päivittäin. Uusiutuvista ja biohajoavista raaka-aineista valmistettu, hajusteeton ja väriaineeton tuote on Joutsenmerkitty ja Allergia-, iho- ja astmaliiton hyväksymä. Kiilto Sanitop saniteettitilojen puhdistusaine kuuluu Kiillon Natura -tuotesarjaan, joka on valmistettu kasvipohjaisista raaka- aineista. pH 4,5. Myyntierä: 1 / 6.
Tiskiharja 26cm punainen, 1 kpl
2,69 €
Kiilto Off Calc kalkinpoistoaine 500 ml
15,61 €
Kiilto Off Calc kalkinpoistoaine 500 ml Kiilto Off Calc on hajustamaton kalkinpoistoaine käyttöveden aiheuttamien kalkki- ja ruostesaostumien poistoon pienkoneista. Soveltuvia käyttökohteita ovat mm. erilaiset kahvinkeittimet ja silitysraudat sekä astian- ja pyykinpesukoneet. pH 1,5. Myyntierä: 1 / 4.
Cif Professional 2in1 Desinfioiva puhdistusaine 750 ml
4,90 €
Cif Professional 2in1 Desinfioiva puhdistusaine 750 ml Erityisesti horeca-alan ammattilaisille kehitetty Cif Professional 2in1 Desinfioiva puhdistusaine on hajusteeton ja käyttövalmis puhdistusaine keittiön kaikkien pintojen pesuun ja desinfiointiin. Tehokas kvattipohjainen aine tehoaa useimpiin mikro- organismeihin, läpäisee EN 1276 -testin sekä tunkeutuu rasvaan ja pinttyneeseenkin likaan. Aine sopii elintarvikkeiden kanssa kosketuksiin joutuville laitteille ja pinnoille. Puhdistusaineen käyttö on helppoa: 1. suihkuta tuotetta pinnalle tai siivouspyyhkeelle 2. anna vaikuttaa 3. huuhtele pinnat puhtaalla vedellä ja anna kuivua Suhteellinen tiheys (20 °C): 1000 g/litra. pH 11.
Kiilto Unidrop yleispuhdistusaine 1L
12,96 €
Kiilto Unidrop yleispuhdistusaine 1L Kiilto Unidrop on neutraali yleispuhdistusainetiiviste kaikkien vettä sietävien pintojen puhdistukseen. Matalavaahtoinen tiiviste sopii sekä käsi- että konemenetelmiin. Monipuolisen pesuaineen annostusta muuttamalla voidaan poistaa erittäin pinttynytkin lika. Soveltuvia käyttökohteita ovat esimerkiksi astioiden käsinpesu, siivoustekstiilien ja moppien pesu, ja tussitaulujen puhdistaminen. Joutsenmerkityn tuotteen kaikki ainesosat ovat peräisin uusiutuvista luonnonvaroista. Aine ei sisällä väri- eikä säilöntäaineita. Kiilto Unidrop yleispuhdistusaine kuuluu Kiillon Natura -tuotesarjaan, joka on valmistettu kasvipohjaisista raaka-aineista. Ph 9. Myyntierä: 1 / 6.
Scotch-Brite teippiharja
3,90 €
Scotch-Brite teippiharja Helppokäyttöisessä Scotch Brite -teippiharjassa on erittäin tarttuva pinta, jolla siistit vaatteesi pölystä ja karvoista. Harjassa on 30 kerroksittain nukkaa keräävää liuskaa. Perforointi yksittäisten liuskojen välissä helpottaa uuden teippiarkin käyttöönottoa. Myyntierä: 1 / 24.