Kensington SmartFit näytön teline
75,00 €
Nosta näyttösi optimaaliselle korkeudelle. Kensingtonin patentoidun SmartFit®-järjestelmän ansiosta näyttö on helppo sijoittaa ihanteelliselle tasolle niskan, selän ja silmien kannalta. Tässä suurille näytöille (maks. 24 tuumaisille) tarkoitetussa ekstraleveässä telineessä on kolme korkeusasetusta ja alustan alla oleva säilytystila, joka maksimoi pöytätilan. Näytön maksimi paino 36 kiloa. Myyntierä 1/5.
Määrä pakkauksessa: [acf field="maara"]
Varastossa
Tuotetunnus (SKU):
000000000011279017
Osastot: Ergnomia tuotteet, It tarvikkeet, Työpisteen ympäristö
Shipping & Delivery
Tutustu myös
Lyreco puhdistuspyyhe kuiva/kostea , 1 kpl=2x20kpl
6,49 €
Lyreco puhdistuspyyhe kuiva/kostea , 1 kpl=2x20kpl Lyrecon puhdistuspyyhkeet soveltuvat kaikkien näyttöjen, kuten läppärien, kosketusnäyttöjen ja litteiden näyttöjen puhdistukseen. Liinojen alkoholiton, antistaattinen koostumus soveltuu myös LCD-näytöille. Puhdistusliinat ovat vaarattomia ja ehkäisevät pölyn kerääntymistä näytölle. 20 paria pyyhkeitä (20 kuiva & 20 kostea), Myyntierä: 1 / 20.
Fellowes konseptiteline A4 pysty
11,78 €
Fellowes konseptiteline A4 pysty Fellowes Workstation -konseptitelineellä kannattelet jopa 125 A4-kokoista paperia kerrallaan. Ergonominen teline voidaan asentaa tarpeesi mukaan pysty- ja vaaka-asentoon. Sen kallistuskulma sekä korkeus ovat säädettävissä portaattomasti. Telineessä on myös kätevä viivain tekstin korostamista varten. Myyntierä: 1 / 6.
Lyreco mikrokuituliina ja puhdistussuihke 25ml
12,03 €
Lyreco mikrokuituliina ja puhdistussuihke 25ml Lyrecon 25 ml pumppusuihkepulloon pakatulla suoja-aineella suojaat tehokkaasti LCD-, TFT-, plasma- ja kannettavien näytöt. Alkoholiton aine kuivataan pakkauksessa mukana tulevalla mikrokuituisella ja antistaattisella puhdistusliinalla. Myyntierä: 1 / 20.
RJ-45 verkkokaapeli CAT6 U/UTP 3m
7,30 €
Verbatim CD-R 80min 700MB 52x, 1 kpl=10 levyä
8,08 €
USB A-B 2.0 kaapeli 1,8m
4,87 €
RJ-45 verkkokaapeli CAT6 U/UTP 5m
8,75 €
PRF 4-44 paineilma 220ml palava
6,59 €